
3-10 Days
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕ ΠΟΡΤΑ 72 ΘΕΣΕΩΝ IP65 (940.72) ΓΚΡΙ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31157
392.00€
Ex Tax: 392.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΜΕ ΠΟΡΤΑ 72 ΘΕΣΕΩΝ IP65 (940.72) ΓΚΡΙ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 72 |
| Αριθμός Σειρών | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 7,930kg |
| Μήκος | 160mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 940.72 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 432mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 879mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι RAL7035/ Grey RAL7035 |
